Potrivit sursei citate, Prinţul Charles și Diana nu au ştiut de existenţa ei, totuși povestea fiind credibilă. După anunțarea logodnei dintre cei doi, Casa Regală a Marii Britanii ar fi vrut să se asigure că viitoarea prințesă putea avea copii, așa încât Diana a fost supusă unui control de specialitate. Pentru siguranță, medicii i-ar fi prelevat ovule, pe care apoi le-au fecundat cu spermă recoltată de la Charles. Unul dintre medici ar fi furat un asemenea ovul, l-a implantat soţiei sale și așa s-a născut Sarah, scrie agerpres.ro.
Considerând că este cazul să-și cunoască "sora", Prințul William ar fi intenționat să o întâlnească cu ocazia unei vizite efectuate în Statele Unite. Până la urmă, la întâlnirea respectivă s-ar fi dus Catherine, soția acestuia, care ar fi fost impresionată de asemănarea dintre Sarah și Lady Di.
"Globe" mai scria că, la sugestia fiului său, și Prințul Charles s-a văzut cu presupusa lui fiică, dar ar fi refuzat categoric solicitarea acesteia de a face un test de paternitate.
[citeste si]
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video