![Sursa foto: Facebook Dan Negru Sursa foto: Facebook Dan Negru](https://media.dcnews.ro/image/202205/w670/dan-negru-fuge-de-doctori-si-de-interventiile-estetice-mie-mi-e-frica-sa-ma-duc-la-nevasta-mea--cu-dintii--daramite-la-alti-medici_46511400.jpg)
Întrebat dacă a luat în calcul vreodată să intervină asupra înfățișării sale, Dan Negru a spus cu sinceritate: "Nu m-am gândit. Uite, nici păr nu mai am. Mie mi-e frică să mă duc la nevastă-mea cu dinții, darămite la alți medici. Și cu implantul am primit o grămadă de oferte, primesc lunar oferte cu implant de păr. Și mă sună unii de la clinici din Turcia, nu știu de unde au numărul meu, și-mi spun că totul e gratuit, doar să facem poze… Le spun că nu, că mie mi-e frică și la nevastă-mea să mă duc să-mi scot dinții. N-am treabă cu ridurile, lasă-le că-s bune", a spus Dan Negru, într-un interviu pentru ciao.ro.
"Am noroc cu cei mici ai mei. Nu se uită deloc la televizor"
În cadrul aceluiași interviu, Dan Negru a vorbit despre ceea ce oferă astăzi televiziunea, dar și despre faptul că are noroc cu cei doi copii ai săi pentru că nu se uită la televizor.
"Știi ce noroc am cu cei mici ai mei? Nu se uită deloc la televizor. N-au model pe tv. La noi în casă mai vin oamenii, colegi de-ai mei, iar copiii nu-i cunosc. Se uită, nu îi știu. În schimb, stau pe online. Au program, le-a pus nevastă-mea timp, durată. O oră știu că are voie cea mare și cel mic jumătate de oră. Și apoi îi controlează. Eu sunt cel care le mai dau drumul așa din când în când, le mai dau drumul de la parolă. Să știi că e complicat asta cu modelele că nu prea știi de unde să-ți mai iei modele în ziua de azi.
Televiziunea… nu vezi că nu prea mai oferă nimic, înainte mai construia televiziunea oameni, mai construia vedete chiar. Eu făceam, îmi amintesc, show-uri, îi aveam invitați pe Stela Popescu, pe Beligan, pe Piersic… acum, emisia asta, Jocul Cuvintelor, o fac cu oameni simpli. Știi de ce? Nu mai am pe cine să mai chem. Nu zic cu nostalgie. Îl aduceam pe Piersic și povestea jumătate de oră. Făceam emisiuni de genul acesta, quiz cu Vadim. Mamăăă! Avea atât de multe povești! Îl întrebam, de exemplu, pe Vadim “Cine a inventat avionul cu reacție”. Și el îmi spunea “m-am întâlnit cu Henry Coandă în o mie…” Acum e mai complicat să mai găsești", a mai spus prezentatorul tv.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video