![](https://media.dcnews.ro/image/201607/w670/dan_condrea_94252500.jpg)
Într-o înregistrare făcută publică, micuța i-a povestit mamei sale ce se petrecea în casa în care locuia cu tatăl ei şi a vorbit despre loviturile pe care le-ar fi primit de la Condrea şi de la Uliana Ochinciuc.
"Uneori, Uliana se trezea la 12.00. Până la ora aia eu nu mâncam nimic. Tata voia să fac teme întruna, întruna, întruna. Nu mă lăsa să mă joc. Spunea că sunt copil prea mare pentru asta. Spunea că-s prea mare pentru păpuși și că trebuie să mă ocup mai mult de școală. Când plângeam, tati și Uliana mă certau și uneori mă băteau. Ziceau că mă bat ca să am de ce să plâng. Mă băteau pe piciorușe, chiar și peste guriță", a povestit fetița lui Dan Condrea.
Şi în urmă cu un an copila îi povestea mamei despre loviturile pe care le-ar fi primit. "Ma bat cam cel puțin o dată pe lună. Cel puțin! Bona îi spune lui tati și tata mă bate. Bona nu are voie, nu îi este permis să mă bată. Uliana nu are nici ea voie, dar se lasă singură. Ea nu are voie pentru că nu e mama mea", a spus micuţa, conform România TV.
[citeste si]
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video