![](https://media.dcnews.ro/image/201701/w670/gigi_becali_dcnews_76742300.jpg)
Deac a dezvăluit că a fost apostrofat de fanii CFR-ului care l-au întâlnit în Cluj şi a lăsat să se înţeleagă că e dispus să accepte oferta venită din partea FCSB doar pentru că CFR nu se arată dispusă să-i facă o ofertă în concordanţă cu valoarea sa.
”Sunt foarte supărat. Lumea a început să mă înjure la Cluj că sunt trădător. E şi problema clubului. Dacă vrea să mă ţină, ar trebui să facă nişte eforturi. Eu ce aş putea să-mi doresc? Am jucat 9 ani la CFR...
Toată lumea îmi sare în cap, dar nimeni nu vede adevărul. Sunt foarte supărat să ies pe stradă şi să mă înjure lumea? Nu e ok deloc... Nu mă aşteptam la aşa ceva. Toată lumea îmi sare în cap. Să rezolve clubul şi voi rămâne", a declarat Deac la Digi Sport, imediat după meciul cu Dinamo.
Patronul roş-albaştrilor insistă că deja a ajuns la un acord cu mijlocaşul de 31 de ani de la CFR Cluj, care ar urma să ajungă sub comanda lui Reghecampf din sezonul următor.
[citeste si]
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video