![Lidia Fecioru Lidia Fecioru](https://media.dcnews.ro/image/201904/w670/lidia-fecioru-de-ce-ura-mananca-sufletul-522807_46961100.jpg)
Invitată la „Lumea nevăzută", emisiune difuzată la Antena Stars, Lidia Fecioru a dezvăluit ce vis premonitoriu. „Noi existăm în copia noastră energetică. În primul rând, aura noastră este o copie energetică şi noi existăm în astral. Dar nu suntem tot timpul acolo. O facem prin dedublare, în timpul somnului şi cam atât. Am avut o astfel de experienţă, am făcut-o voit. O experienţă pe care nu aş mai repeta-o niciodată în viaţa mea şi nici nu am mai repetat-o niciodată. Am încercat o dedublare forţată, într-un fel, fără profesor, fără nimic, fără a şti foarte multe lucruri. E foarte riscant pentru că, într-adevăr, există entităţi negative foarte multe, noi trebuie să înţelegem că noi nu trăim singuri pe pământul ăsta, noi avem entităţi paralele, lumi paralele care se intersectează cu noi. De aceea noi avem foarte multe informaţii, de multe ori avem informaţii pe care nu ştii de unde le ai. Se accesează nişte câmpuri informaţionale. Cum omul are aura lui. Dar aura lui are 7 straturi, este câmpul informaţional, câmpul energetic... (...) Sunt unele vise, premonitorii. Asta ce înseamnă? Accesul în timpul somnului la câmpul informaţional, de unde a luat informaţia ce i se va întâmpla în viitor", a spus Lidia Fecioru.
„Atunci când visăm vise color, clare, trebuie să le scriem pe o foiţă, într-un caiet. Şi apoi vedem: am visat asta şi asta şi asta. S-a întâmplat asta celui pe care l-am visat sau mie? La câte zile? Şi atunci ştii: ai vise premonitorii, cam aşa arată, cam asta se poate întâmpla. Ce ai visat se poate şi interpreta. Uite, de pildă, eu am visat când eram tânără... Sora mea era însărcinată... Se spune că atunci când visezi animale e boală si am visat că ea mulgea vaca într-un vas. Şi parcă era atârnată vaca aşa, în sus şi ea o mulgea. Joi seara am visat şi sâmbătă sora mea a pierdut sarcina. (...) Deci, practic, visul meu a fost de durere, de boală, de suferinţă. (...) Practic, aşa mi-am dat seama că unele vise pe care le visez eu au acces la o informaţie foarte importantă. Dar astea sunt lucruri pe care fiecare şi le poate nota. Sunt oameni care visează vise premonitorii. Eu accept, pentru că există tot felul de oameni cu tot felul de capacităţi", a adaugat, potrivit spynews.ro, Lidia Fecioru.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video