![](https://media.dcnews.ro/image/201704/w670/alibec_steaua_15919100.png)
"Eu am văzut câteva minute din meci, înainte ca Pintilii să fie eliminat. Per ansamblu, Dumnezeu a fost cu Steaua. Meci nul afară e pozitiv, dar un 1-1 ar fi fost mai bun.
Din păcat, am văzut că se vorbeşte prea mult după acest egal. Se face prea multă gălăgie! Cineva (n.r. Alibec) a spus că «Le-am dat peste nas!», iar pe mine mă deranjează o astfel de atitudine. Păi, cu asta se ocupă Alibec? Îmi permit să le dau un sfat celor de la Steaua: le-aş spune să vorbească mai puţin. De ce? Fiindcă, vorbind mult, există şanse să vorbească prostii. El (n.r. Alibec) ar trebui să-şi vadă de joc, în loc să vorbească despre datul peste nas.
Am mai văzut o declaraţie, dar nu mai ştiu de cine a fost dată, cum că Steaua redevine ce a fost. Ce tupeu! Deocamdată, Steaua e la ani-lumină distanţă de ce a fost! Voi, cei din ţară, sunteţi entuziasmaţi de Alibec, dar eu am alte standarde după ce i-am văzut pe Lăcătuş, pe Majearu", a declarat Ladislau Boloni pentru Adevărul.
[citeste si]
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video