![victor-ciutacu (4) victor-ciutacu (4)](https://media.dcnews.ro/image/201310/w670/victor-ciutacu-4.jpg)
Victor Ciutacu a făcut un experiment pe Facebook în care i-a provocat pe internauți să spună ce nu le place la el.
Obsesia pentru sandale, lăudăros, plecarea de la Antena 3, impulsivitatea, aroganța sunt doar câteva dintre reproșurile pe care i le-au făcut.
Iată concluzia pe care a tras-o jurnalistul:
”Sunt un tip care povesteste prea multe despre dezmaturile culinare ale familiei, un pic (mai mult) laudaros si nu pastrezi acelasi “verb” si atitudine de pe facebook si-n fata camerei. Stiu mai mult, dar nu vreau sa zic. Ca un fanatic ascet, un abstinent fara haz ce ma aflu. As fi deranjant daca mi-as pune silicoane de dragul audientei si sunt asa cand ma repet. Plus ca raspund la telefon doar celor pe care ii am in memorie. Par un dur, dar sunte un om sensibil! Am tradat, enerveaza obsesia mea cu sandalele, aroganta, impulsivitatea, limbajul trivial, faptul ca-mi spun brutal parerile si ca nu-s deloc discret. Asa ca afla lumea ca imi place sa o ard cu manelistii/lautarii/spritul. Irita lumea plecarea mea de la Antena 3 la Romania TV, ca am desfiintat emisiunea de dinainte, pantofii colorati, impulsivitatea, iuteala la manie, sastiseala, aroganta cu plebea, ca mananc prea multa carne si, uneori, postarile vulgare. Cica poț face mult mai mult, dar nu o fac. Ingamfat, am fixatii si fixuri, cine nu e de acord cu tine in emisiuni sigur e basist, deci inferior. Inca fac parte din secta Gurului Voiculescu. Ma strica realitatile indiscutabile ca-s însurat, caine, prea soft cu unii dintre politicieni si ca n-o mai am colega pe Laura Nureldin. Zgarie sinceritatea dura si nediplomatica si ca nu reușesc (poate nici nu mi-am propus) să ridic oleacă postul pentru care lucrez. Altfel, nu par in stare sa accept si cu atat mai putin sa admit ca nu am dreptate (cu atat mai putin intr-o discutie “incinsa”). Mai mult de atat, in momentul in care cineva nu e de acord cu mine si insista asupra parerii sale, e greu de crezut ca ma pot abtine de la a reduce totul la derizoriu si personal. Una din putinele nelamuriri publice a fost generata de pozitia mea fata de proiectul Rosia Montana. Altfel, cateodata, o fac pe interesantul si nu e cazul!
Una peste alta, simt că sunt o lepră simpatică…”,
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video