SEVILLA - REAL MADRID LIVESCORE la ora 21:45
SEVILLA - REAL MADRID LIVESCORE la ora 21:45. Sevilla și Real Madrid au ajuns deja la cea de-a treia confruntare, după ”dubla” din Cupa Regelui. Partida Sevilla - Real Madrid va avea loc duminică la ora 21:45. Meciul Sevilla - Real Madrid va fi transmis în format LIVESCORE pe DCNEWS.RO începând cu ora 21:45.

Min 90 GOL, 2-1 Sevilla!

Min 85 - GOL Sevilla, 1-1! Gazdele au reuşit să egaleze, printr-un autogol al lui Sergio Ramos.

Min 67 - 1-0 Real Madrid! Cristiano Ronaldo a executat penalty-ul şi a deschis scorul pe Sanchez Pijuan.

Min 45 - PAUZĂ PE RAMON PIJUAN! Cele două echipe sunt la egalitate, scor 0-0, după o primă repriză echilibrată.

știrea inițială:

SEVILLA - REAL MADRID LIVESCORE la ora 21:45. Delegația celor de la Real Madrid a ajuns la ora locală 11:00 pe aeroportul San Pablo din Sevilla. Toate privirile s-au îndreptat către Sergio Ramos.

SEVILLA - REAL MADRID LIVESCORE la ora 21:45. Sportivul a fost înconjurat de către jurnaliști, dar și de fanii care au venit special să-l vadă la aeroport. De asemenea, ajuns la hotel, Sergio Ramos a fost aclamat de suporteri, iar fotbalistul Realului i-a salutat de fiecare dată când numele îi era scandat.

SEVILLA - REAL MADRID LIVESCORE la ora 21:45. Echipele probabile:

SEVILLA - REAL MADRID LIVESCORE la ora 21:45. Sevilla: Rico - Mariano, Mercado, Pareja, Lenglet, Escudero - Vazquez, NZouzi, Nasri, Vitolo - Ben Yedder

SEVILLA - REAL MADRID LIVESCORE la ora 21:45. Real Madrid: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modric - Lucas, Vasquez, Benzema, Ronaldo.

SEVILLA - REAL MADRID LIVESCORE la ora 21:45. Rămâneți pe DC News pentru a vedea scorul meciului Sevilla - Real Madrid începând cu ora 21:45.