![](https://media.dcnews.ro/image/201702/w670/marian_godina_dcnews_89677900.jpg)
"Mi s-a întâmplat de multe ori să ajung la intrarea într-un sens giratoriu simultan cu 'tamai camionul. Eu pe banda 2, tir-ul pe banda 1. Niciodată, dar niciodată, nu m-a mâncat în fund să aleg să intru în giratoriu în același timp cu camionul. Pur și simplu nu m-aș simți confortabil între insula giratoriului și o remorcă de câteva tone.
Ori intram înaintea lui și mă tot duceam, ori îl lăsam pe camionagiu să circule și așteptam cuminte câteva secunde până trecea. Am reușit astfel să nu ajung cu mașina zob și să mă cert cu el asupra vinovăției pentru ca mai apoi să ajung pe la Poliție unde să mă plâng că i-a pătruns remorca pe banda mea când a virat și că m-a "strâns", iar în final la asigurări și la service. Săptămâni întregi pierdute, timp și nervi, pentru alea câteva secunde", a spus Marian Godină.
[citeste si]
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video