![Imagine cu rol ilustrativ / Sursa foto: Freepik Imagine cu rol ilustrativ / Sursa foto: Freepik](https://media.dcnews.ro/image/202402/w670/horoscop-28-februarie-2024--previziunile-zilei-pentru-zodii_82030000.jpg)
Astrologul Daniela Simulescu a venit cu o veste bună pentru o zodie datorită tranzitului lui Jupiter, bine cunoscut sub numele de „marele benefic”, care intră într-un semn în data de 26 mai.
„Trebuie să spun că în următorul an nu are cum să nu se întâmple și ceva bun în viețile voastre, însă pentru asta trebuie să îndrăzniți și voi mai mult, să cereți mai mult, să vă preocupați de ceea ce vă doriți cu adevărat”, a explicat Daniela la DC News TV.
„Trebuie să vezi și partea plină a paharului astfel încât Universul să-ți ofere cât mai multe oportunități. Am putea spune că ești cea mai norocoasă zodie de acum, de pe 26 mai 2024”, a adăugat experta cu astre.
Sunteți la un click distanță să vedeți care este cea mai norocoasă zodie între 26 mai 2024 și 10 iunie 2025, așa că intrați pe DC News TV și aflați răspunsul în format video.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video