"Lidia Vadim Tudor TUPEU și AROGANȚĂ.
Referitor la declarația de ieri pe care v-a dat-o Lidia Vadim Tudor... cât tupeu să ai să răspunzi așa cum a făcut-o ea la articolul postat pe site-ul dumneavoastră! Cred că ne consideră proști și nu cred, chiar ne consideră, spunând că 'nici usturoi n-a mâncat, nici gura nu-i miroase'! Cum poți spune că nu ai semnat nimic și nu ai obligat oamenii din filiale să îți cumpere ziarul România Mare, proprietatea familiei Vadim, când tu ai eliberat facturi cu termen scadent de plată, care nu trebuiau semnate și ștamplilate, conform legii privind Codul Fiscal, așa cum se specifică chiar pe factură.
Aceste facturi se eliberează în format electronic, programul de facturare are un cont de acces la care nimeni nu are parolă, în afara de ea, de 'EBA de PRM' (n.r - 'Elena Băsescu de PRM').
Așa că este tupeu maxim când spune că nu știe nimic, mai bine ar sta acasă, ca până acum, că face mai mult rău partidului, care este unul sărac și nu își mai permite să țină și familia Vadim. Semnează un grup de PRM-iști. Acesta e doar începutul, vom face și alte dezvăluiri", ne-a transmis, în exclusivitate, un grup din PRM.
VEZI ȘI: EXCLUSIV Acuzații BOMBĂ la adresa fiicei lui Vadim Tudor. Reacție DURĂ
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video