![Andi Cristea Andi Cristea](https://media.dcnews.ro/image/201905/w670/andi-cristea_21996700.jpg)
”Va multumesc tuturor! Vreau sa ii multumesc lui Dumnezeu pentru tot, pentru sansa de a fi europarlamentar: cand am intrat in PE in 2014 a fost strans.
Viata este ciclica, exista ridicare si coborare, nu poti fi mereu pe val, facem o pauza pana la valul urmator. Multumesc colegilor din PSD pentru sprijinul lor, este o onoare sa facem echipa, in plan local (salutari cu drag buzoienilor mei!), in plan national, si, prin natura muncii, in plan european! Multumesc mult familiei pentru sprijin, rabdare si pentru faptul ca ma ajuta mereu sa inteleg adevaratele prioritati in viata.
Multumesc romanilor care ne-au votat dar si celor care nu ne-au votat, o lectie exista mereu, conteaza sa o accepti elegant si cu invataturi, pe model european.
Tinem aproape, destinul european si national al Romaniei continua in lunile si anii urmatori si intentionez sa raman un coechipier de incredere si un actor implicat.
O zi buna tuturor si multumesc inca o data!”, a fost mesajul lui Andi Cristea.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video