![Ana și Mircea Baniciu Ana și Mircea Baniciu](https://media.dcnews.ro/image/201904/w670/ana_baniciu_mircea_baniciu_83455100.jpg)
Tata se bucură, dar pe silent. Nu îmi zice lucruri în general. Mai mult se simte, nu trebuie să se și spună. Sper că este mândru de mine și că se mândrește cu faptul că am reușit având în vedere că el m-a anunțat de la bun început că o să fie un drum greu, mai ales pentru o femeie care și-ar dori o familie. Este un drum greu, imprevizibil. Azi ești, mâine poți să nu mai fii, nici pe tv, nici star, a spus Ana Baniciu la DCNews.
De asemenea, cântăreața mărturisește că nu și-ar dori niciodată să strice imaginea construită de tatăl său, Mircea Baniciu, în atâția ani de carieră, și spune că este mereu atentă să nu facă vreun pas greșit pentru că ar urma și dezamăgirile.
Eu niciodată nu am vrut să defăimez imaginea lui sau să stric ce a construit el în atâția zeci de ani și asta cumva e greu și pentru mine. Trebuie mereu să nu cumva să fac un pas greșit pentru că aș atrage multe dezamăgiri și nu aș suporta o dezamăgire din partea lui în ceea mă privește în sensul carierei, a adăugat Ana Baniciu.
Răspunsul integral poate fi urmărit în VIDEO
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video