![](https://media.dcnews.ro/image/201809/w670/david_beckham_58398500.jpg)
David Beckham are 43 de ani și s-a filmat zilele trecute pe Instagram în timp ce făcea jogging alături de băieții lui. În filmare, David Beckham se amuză și își întreabă fiii câți kilometri au alergat astăzi. Amândoi băieții sunt în formă maximă și povestesc faptul că zilnic aleargă spre școală alături de tatăl lor.
Cum și soția lui David Beckham, Victoria, are un regim de viață dinamic, ea și-a dezvăluit „dieta foarte disciplinată”. Victoria Beckham susține că are așteptări mari de la corpul ei și că pentru asta alege să consume doar alimente sănătoase, ceea ce îi dă o stare de bine și o face fericită.
Soția lui David Beckham aleargă dis de dimineață
Victoria Beckham se trezește în fiecare dimineață la 5.30 și merge direct pe banda de alergare, unde combină alergarea cu jogging și urcatul în pantă. „Este singurul moment când am timp să mă uit la TV și atunci urmăresc filme documentare. Am 44 de ani, patru copii, muncesc mult și călătoresc. Pentru a putea face tot ce trebuie și ce vreau, mănânc sănătos și fac mișcare”, spune artista.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video