![](https://media.dcnews.ro/image/201606/w670/screen_shot_2016_06_29_at_08_50_27_27388500.png)
Aflată la Antena 3, Laura Georgescu a comentat declarațiile pe care Uliana Ochinciuc le-a făcut la România TV.
În continuare vă prezentăm confruntarea dintre cele două:
Uliana Ochinciuc: Orașul unde locuiesc părinții mei nu este foarte mare și toată lumea îl știe pe tatăl meu.
Laura Georgescu: Eu nu am timp de pierdut cu prostituatele basarabenilor. Această doamnă locuiește în casa mea. Această doamnă a clocit copilul propriu în patul meu. Această doamnă și Condrea mi-au furat toate veniturile salariale. Îmi furau banii cu ajutorul dispozitivului token. Nu mă interesează prostituatele basarebenilor. Ar face bine să părăsească casa mea de bună voie. Nu mă interesează psihopata Ochinciuc. Este psihopată. Și-a pierdut rațiunea.
Uliana Ochinciuc: Când iubești un bărbat îi știi toate firele de păr din cap. Nu trebuia să mă apropii foarte mult ca să îmi dau seama că este el.
Laura Georgescu: Minte de la o propoziție la alta.
Uliana Ochinciuc: Dan nu dormea nopțile. Patru săptămâni a dormit doar două ore pe noapte. Mie mi se întâmplă să nu dorm o noapte și după aceea, a doua zi, nu mai judec.
Laura Georgescu: Este dusă cu capul. Un om care doarme două ore nu poate face operații. Este cazul Colegiul Medicilor să se autosesizeze și să îi retragă licența. Este un real pericol. Face operații pe cornee. Este medic oftalmolog, intră în blocul operator, nenorocește oameni după două ore dormite în gardă.
[citeste si]
Uliana Ochinciuc: Era foarte afectat după ce vorbea cu avocații. Dumnezeu știe ce s-a întâmplat. Eu, ca soție, cred că a fost accident. Orice om, în momente din astea, simte că ar dori să moară. Ultima oară am vorbit la ora 18:00, înainte de accident. Nu mi s-a părut nimic dubios. Eu plecasem la niște prieteni, iar el mi-a zis că rămâne acasă să se odihnească sau o să meargă să se plimbe.
Laura Georgescu: În momentul în care aniversezi căsătoria, nu te bucuri de eveniment în cuplu? Domnul Condrea trebuia să fie într-o parte, iar soția cu prietenii? Oamenii ăștia aniversau nunta, dar cum? Unul se dădea cu mașina, altul bea cu prietenii? E trasă de păr povestea asta.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video