![Radu Mazăre Radu Mazăre](https://media.dcnews.ro/image/201302/w670/Radu-Mazăre.jpg)
În luna noiembrie, Radu Mazăre a apărut pe coperta "Playboy", iar Elena Udrea pe coperta "Tabu". Primarul Constanţiei spune că ar fi de acord să pozeze alături de Udrea, însă numai dacă aceasta ar mai da jos câteva kilograme.
Primarul Constanţei, Radu Mazăre, a pozat recent pe coperta unei reviste pentru bărbaţi înconjurat de trei tinere goale puşcă. Şi eternul lui inamic, ministrul turismului, Elena Udrea a pozat pentru o revistă glossy. Udrea a apărut în rolurile unor femei puternice, de la Cleopatra la Madonna, informează Realitatea.
Întrebat dacă ar poza alături de Elena Udrea într-un pictorial, Radu Mazăre a răspuns în stilul caracteristic: "Aş poza dacă ar mai slăbi că am văzut într-un ziar erau nişte fotografii din making off puse lângă fotografi de pe copertă. Erau făcute din Photoshop. Dacă se face şi pe viu aşa cum e în copertă, aş poza". Primarul Constanţiei a spus şi în ce poziţie ar prefera să pozeze cu Elena Udrea: "Deasupra".
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video