![](https://media.dcnews.ro/image/201811/w670/oana-zavoranu_25038100.jpg)
"Muffin, sufletul nostru a luptat până în ultimul moment cu cea mai cumplită boală care poate surveni la pisici - FIP sau FIV - o boală letala, în urmă căreia nicio pisicuță în lume nu a putut să fie vindecată sau să supraviețuiască! Am crezut că el o să fie primul. Muffin al nostru a luptat cu boala, mândru, ambițios și demn, vrând să trăiască.
Azi însă, la oră 18:00 inimioara lui mică și mult prea obosită de boală, a cedat și restul nu mai contează. Te iubește mami și tati, Vulpița noastră frumoasă, fulgul nostru de nea, cu cel mai frumos miorlăit din lume, și niciodată nu vei pleca de lângă noi, mama știe.
Îți mulțumim pentru dragostea ta profundă, pentru bucuria pe care ne-ai adus-o în fiecare clipă a ta lângă noi, și știm că știi cât ai fost de iubit și că am făcut imposibilul aproape posibil să te salvăm inimă mea!... Mai aveam nevoie de puțin timp... poate ? Urăsc duminica și mereu am știut de ce. Acum mai mult ca niciodată.
Te iubește mami, tati, Dean, Kimmy, Riri, Thomas, Corina și Marius. Toți te iubim, mereu vei rămâne Muffinul nostru aristocrat", a anunțat Oana Zăvoranu pe contul ei de socializare.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video