![](https://media.dcnews.ro/image/201409/w670/oana_lis_39741100.jpg)
Invitată în emisiunea Xtra Night Show, Oana Lis a vorbit despre momentele prin care au trecut. Aceasta a povestit că, înainte de intervenţia chirurgicală, cei doi şi-au luat la revedere, gândindu-se că poate soţul său nu va putea depăşi operaţia.
"Înainte de operaţie, ne-am luat la revedere. Ne-am ţinut de mână, ne-am uitat ochi în ochi, mi-a spus să-mi găsesc pe cineva cu care să fiu fericită, i-am spus că îl iubesc, ne-am luat un adio frumos", a spus Oana Lis.
De asemenea, a mărturisit că se gândește la momentul în care o să-l piardă. "În capul meu mă mai gândesc şi la momentul în care o să-l pierd", a spus Oana Lis.
[citeste si]
Viorel Lis, care în ultima perioasă s-a confruntat cu probleme de sănătate, este cunoscut din postura de fost primar al Bucureștiului. Acesta formează un cuplu de ani de zile cu Oana Lis. Între cei doi, de-a lungul timpului, au mai existat diverse certuri, însă au ştiut cum să le gestioneze, reușind să treacă peste greutăţile vieţii. La un moment dat, Oana spunea că nu-şi imaginează viaţa fără Viorel Lis.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video