Este vorba despre Scorpion / Ascendent în Scorpion
'Jupiter iese din Casa a 7-a, unde v-a lăsat timp de un an ca să vedeți ce doriți pe plan relațional. V-a adus șanse, iar acum se duce în Casa a 8-a. Și zice că nu se mai poate continua așa, că trebuie să îți bagi mințile în cap și să îți dai seama cât mai poți investi în relația respectivă, dacă ea nu mai funcționează așa cum ar trebui, ca la carte.', a zis Daniela Simulescu.
Vine o perioadă importantă pentru cei care vor să își facă o afacere, să își lanseze un proiect, să primească o moștenire sau pentru cei care trebuie să intre într-un proces de divorț sau de partaj, să aveți ochii mari, urechile ciulite, nu vă grăbiți! Nu vă grăbiți!', a spus Daniela Simulescu.
'Începutul săptămânii s-ar putea să fie un pic neplăcut pentru că Mercur se întâlnește cu Uranus în Casa a 7-a și cuvintele partenerului s-ar putea să sune într-un fel anume. Cum vă știm că vă faceți tot felul de scenarii pentru a vă gestiona emoțiile, nu e cazul săptămâna viitoare, dar nu vă ajută la absolut nimic, ci, să vă duceți la partener și să întrebați ce a avut de spus, nu să vă faceți voi scenarii!', a mai spus Daniela Simulescu.
Video
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video