![](https://media.dcnews.ro/image/201711/w670/gina_pistol_22133300.jpg)
Invitată la Antena 1, în emisiunea lui Capatos, Gina Pistol a vorbit despre relația cu Smiley, spunând că are o relație matură și că nu există gelozii.
Vedeta a mărturisit că este deranjată de faptul că lumea o compătimește. "M-am educat singură. Sunt la un nivel în care nu mai am gelozii şi posesivitate. Omul de lângă mine are libertatea să facă ce vrea, atât timp cât o face cum trebuie. Sunt foarte bine în această relaţie. (...) Mă deranjează când oamenii mă compătimesc şi îmi spun: Săraca de Gina. Nu sunt o femeie oarecare, totuşi. Sunt o femeie mişto, independentă şi muncesc. (...) O să mă mărit când o să simt, cu cine o să vreau, când o să vrea Dumnezeu", a mai spus Gina Pistol.
[citeste si]
Asia Express
În prezent, Gina Pistol prezintă emisiunea "Asia Express". Dorian Popa și mama sa, frații Moroșanu, Lora și Ionuț Ghenu, soții Drăgulescu, Ana Baniciu și Raluka, Liviu Vârciu și Andrei Ștefănescu, Daniela Crudu și Vica Blochina, cu toții vor apărea în fața telespectatorilor într-o postură nouă, pentru că Asia Express e show-ul care i-a "dezbrăcat" de frici, de fobii și de orice alt fel de pretenții cu care în mod normal sunt obișnuite celebritățile.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video