Se cunoaște deja că Delia are un stil aparte și nu ezită să încerce tot felul de stiluri noi, care de care mai frapante și mai îndrăznețe, unele atât de neconformiste încât sunt greu de digerat de publicul larg.
Și totuși, Delia- un artist talentat și foarte plăcut de public, care a ținut de-a lungul anilor pasul cu primele pagini ale ziarelor mondene, dar și cu emisiunile de top- nu pare să fie pregătită să facă vreun pas în spate, în ciuda criticilor care o vizează frecvent.
De la celebrul caviar mâncat cu lingurița, la ținutele de zeci de mii de euro, Delia continuă să fie deopotrivă criticată și apreciată de fani. Sunt trei categorii: cei care nu o apreciază deloc, dar o urmăresc și o taxează frecvent; cei care o apreciază și sunt fanii stilului său diferit; cei care îi apreciază latura artistică, dar nu și apariția.
”Asta fac desfigurarea cu botox și mândria... te deconectează de la sursă”
Până la urmă, totul merge spre succes pentru Delia, știindu-se că persoanele critice sunt cei care urmăresc cel mai mult profilurile pe care le taxează. Controversele țin vedetele în top. Dacă din punct de vedere amoros, Delia este foarte stabilă și nu lasă loc de interpretări în presa de cancan, lovește cu ceea ce are: ținute absolut ciudate, pe care nu știi dacă să le iubești sau să le urăști. Și totuși, în ciuda aparițiilor ciudate, Delia rămâne o artistă decentă, în spațiul public fiind și vedete care se păstrează în top, fiind taxate însă pentru aparițiile lor vulgare.
”Zombi!!! Doamne ferește ce poate face fala din om!!! Cu cât mai simplu cu atât mai frumos!!! Fata asta nu e deloc urâtă doar că poate exagerează!!! Delia e o femeie frumoasă!!! Nu-ți bate joc de corpul tău!!!”, ”Mai rămâne să-ți pui coarne, dragă Delia! Ești un artist desăvârșit. Dar fără exhibiționism. E mult mai decent.”, ”Asta fac desfigurarea cu botox și mândria... te deconectează de la sursă.. come back to yourself girl (revino-ți în fine, fată! n.r.)” sunt doar câteva din comentariile primite de Delia, la fotografia în care apare cu părul roz, floricele pe nas și o intervenție în zona dinților.
Vezi imaginile în GALERIA FOTO.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video