![monica_davidescu monica_davidescu](https://media.dcnews.ro/image/201309/w670/monica_davidescu.jpg)
Show-ul de la PRO Tv face prima victimă. Monica Davidescu s-a accidentat la antrenamete în ziua premergătoare show-ului "Dansez pentru tine" şi părăseşte concursul. Vedeta a suferit o ruptură de ligamente şi va avea nevoie de operaţie. Monica Davidescu va fi înlocuită de Oana, o fostă concurentă care va dansa pentru visul lui George Boghian.
Monica Davidescu a intrat în concurs alături de George Boghian şi coregraful Cocuţa (Andra Gheorghe). Născut într-o familie cu şapte copii din Dorohoi, având un tată violent şi bolnav, George, ca cei mai mulţi dintre fraţii lui, a ajuns în plasament. Unii dintre ei nu au rezistat acolo, au fugit, iar una dintre surori şi-a şi pierdut viaţa.
După ce a trăit clipe de coşmar cât timp a fost instituţionalizat, George a venit la "Dansez pentru tine". Cu certitudinea că îşi poate îndeplini cel mai mare vis al său: acela de a-şi recăpăta familia şi de a avea un acoperiş deasupra capului, scrie gandul.info..
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video