![Sursa Foto: Captura Video Antena 3 CNN Sursa Foto: Captura Video Antena 3 CNN](https://media.dcnews.ro/image/202406/w670/clotilde-armand--criza-de-nervi-in-scandalul-sacilor-cu-voturi_69790000.jpg)
Clotilde Armand, candidata USR pentru Sectorul 1, care cel mai probabil a pierdut alegerile conform cifrelor de la BEC, a mers la Biroul Electoral Central unde a avut o criză de nervi. Situația este dezastruoasă, deoarece oamenii care au mers cu sacii cu voturi la Biroul Electoral de la Sectorul 1 trebuie să aștepte ore în șir, peste 20 de ore în căldură, fără apă, pentru a-i depune, conform Antena 3 CNN.
"Nu am nevoie de lecții de la dumneavoastră"
"Soțul meu era cu ei. Eu primesc pe telefon faptul că au nevoie mâncare sau apă. Deci, nu am nevoie de lecții de la dumneavoastră. Două secunde să mă ascultați. Eu nu m-am apropiat fiindcă era presă aici, iar eu sunt încă în discuții cu avocații să vedem cum facem plângeri pentru ca cei responsabili de acest comportament inuman să plătească. Vă rog mult, eu am altceva de făcut la ora actuală. ”Țe” se întâmplă aici este pur și simplu decizia și responsabilitatea membrilor din Biroul Electoral de Sector", a spus Clotilde Armand într-o ieșire nervoasă.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video