![](https://media.dcnews.ro/image/201807/w670/derulo_98823000.jpg)
De data aceasta cu toții vor fi nerăbdători să îl vadă pe mega-star-ul internațional Jason Derulo, pe scena club-restaurantului de pe plaja stațiunii Mamaia, care a devenit în scurt timp epicentrul distracției exclusiviste estivale de la malul Mării Negre. Este vorba despre Nuba Beach Club, care în doar 3 luni de la lansare, a găzduit deja artiști internaționali precum Antonis Remos, Gianluca Vacchi sau Craig David.
La doar 28 de ani, Jason Derulo este unul dintre cei mai apreciați artiști ai momentului, originar din Miami, Florida, însă puțini știu că el și-a petrecut copilăria studiind operă, teatru și balet iar primul său single a fost lansat la doar 8 ani.
Printre cele mai faimoase piese ale artistului se numără “Trumpets”, “What If”, “Marry Me”, sau “In My Head”, iar fanii îl pot asculta și admira sâmbătă, 4 August, pe scena amplasată pe plaja faimosului beach club.
Se anunță o nouă petrecere vibrantă, iar conturile de socializare vor fi luate cu asalt de postările celor ce se vor distra pe muzica lui Jason Derulo.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video