![Ana Baniciu și tatăl ei, Mircea Baniciu Ana Baniciu și tatăl ei, Mircea Baniciu](https://media.dcnews.ro/image/201811/w670/ana-baniciu-mircea-baniciu_89414800.jpg)
Despre aceste daruri, dar și despre alte multe lucruri din viața ei, Ana răspunde deschis în fața șirului de întrebări primite în cadrul emisiunii ”CulTOUR”, difuzată la Happy Channel, astăzi de la ora 17.30.
"De la tata am moștenitul talentul de a cânta și iubirea față de muzică. Iar de la mama cred că am moștenit gura mare. Cel mai bun sfat pe care l-am primit de la tata a fost acesta că, în viață, nu trebuie să fii trist și necăjit pentru lucrurile care nu-ți ies, ci să fii fericit și să te bucuri pentru ceea ce îți iese bine. Și acest sfat îl urmez și mă ajută să-mi fie mai ușor, în general vorbind" a mărturisit concurenta din acest sezon al emisiunii "Te cunosc de undeva".
Care sunt cele mai dorințe ale Anei Baniciu, ce nu ar face niciodată, care sunt obiceiurile ei și ce detestă cel mai tare pe lume, telespectatorii vor afla, astăzi, de la 17.30, la Happy Channel, în cadrul emisiunii "CulTOUR", prezentată de Cristina Ciobănașu și Vlad Gherman.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video