![Vlăduța Lupău, în culmea fericirii: Minunea mea de Buna-Vestire! / Foto: Facebook Vlăduța Lupău Vlăduța Lupău, în culmea fericirii: Minunea mea de Buna-Vestire! / Foto: Facebook Vlăduța Lupău](https://media.dcnews.ro/image/202203/w670/vladuta-lupau-veste_98423400.jpg)
Vlăduța Lupău e însărcinată. Interpreta de muzică populară a dat marea veste pe contul ei de Facebook, postând și o fotografie sugestivă alături de soțul ei.
”Minunea mea… de Buna-Vestire… primele cuvinte pe care vreau să ți le spun și să le știi și tu sunt: Îi mulțumesc Lui Dumnezeu în fiecare clipă, din toată inima mea, că te-a pus pe tine, cel mai mare dar a Lui, în pântecele meu!
Și abia după ce ți-am zis asta, îți spun că… te iubesc!
Abia aștept să pot să-ți povestesc toată povestea ta și cât de multe “figuri” ai făcut până azi… d-apoi de azi încolo (nu-i nimic, în lumea asta, unde te așteptăm, se zice că părinții iartă și uită orice copiilor lor)… și totodată să-ți mai povestesc și cât de mare este puterea Lui și ce minune mare ești tu! Am așteptat această zi în care să zic în gura mare că voi fi “mămică”… (woow!!!) Da! Eu voi fi mămica ta!
Ce zici?! … stai să vezi ce mămică … și staaaai să vezi ce tătic! (O să ne “batem” de la care pe care iubește mai tare!) Ce mai vreau să știi …nu-ți promit că în viața ta îți voi da marea și sarea dar îți promit că te voi învăța să-L iubești pe Dumnezeu și atunci El îți va da tot ceea ce îți dorești! Crede-mă! Te iubesc minune și abia aștept să ne vedem! Știu sigur că va fi dragoste mare și nemuritoare între noi! Cu drag, mami!” a scris Vlăduța Lupău, pe contul ei de Facebook.
Vlăduța Lupău, făcută knockout de soacră. Replica dată de femeie în văzul tuturor: MINȚI cu nerușinare
Vladuța Lupău este una dintre cele mai cunoscute și apreciate cântărețe de muzică populară și de petrecere din România. Anul trecut, artista a intrat în gura soacrei, de față de toți fanii. Vladuță Lupău este căsătorită cu Adrian Rus, fostul portar de la U Cluj și CFR Cluj.
Vlăduța Lupău și Adi Rus s-au cunoscut în urmă cu aproximativ șase ani, la un concert. Ei au devenit iubiți abia în urmă cu doi ani și jumătate și anul trecut au făcut pasul cel mare. Fostul portar de la U Cluj nu se sfiește să arate cât de mult își iubește soția și chiar și-a tatuat chipul artistei pe braț. Vezi mai mult AICI.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video