Mașina Loredanei Chivu este frecvent surprinsă în București și făcută ”vedetă” pe grupul ”Ai parcat ca un bou București”. ”Clientul fidel al grupului” este descrisă ultima fotografie cu mașina vedetei. De-a lungul timpului, au mai fost publicate super parcările vedetei, care nici nu au cum să nu iasă în evidență.
”Ușor, ușor, o să ne numim “Locuri idioate unde parchează Lori”, ”Ar trebui schimbat numele grupului în "Ai parcat ca Loredana București” au fost doar două reacții la ultima parcare a vedetei.
Nu e singura vedetă cu mașină la fel de celebră care este surprinsă parcând unde apucă. Și vloggerul Selly a fost surprins de membrii grupului, de-a lungul timpului.
Loredana Chivu ar fi primit mașina portocalie a cărei valoare se ridică la 380.000 de euro, spun ”gurile rele”. Este vorba despre un Lamborghini Urus, pentru care vedeta afirmă că a scos banii din buzunar. Din păcate însă, din cauza parcărilor pe care le regăsiți și-n galeria foto, sunt persoane care îndeamnă la distrugerea mașinii, lansând ideea că acea culoare ar costa 1000 de euro. În realitate, suma vehiculată pentru culoarea mașinii este mult sub prețul ei.
”După ce am mai prins experiență la condus, am început să investesc în mașini”
Vedeta spunea, când se vehicula că ar fi primit mașina cadou, că da, este un cadou pe care și l-a făcut singură: ”Mașina mi-am cumpărat-o singură, mi-am făcut-o cadou!” spunea este pentru playtech.ro. Afirma că este ultimul model de Lamborghini, pe care și l-a cumpărat chiar când era scos pe piață. ”Am dat pe ea 380.000 de euro” spunea Loredana, care explica: ”Îmi plac foarte mult mașinile, îmi oferă confort, și asta este numai bună. După ce am mai prins experiență la condus, am început să investesc în mașini. Îmi plac foarte mult, sunt pasiunea mea”.
Cancan scria, pe de altă parte, că autoturismul ar fi înmatriculat în acte pe o firmă din Arad, a cărei cifră de afaceri în 2019 ar fi fost de 12.232,338 de lei. Întâmplător, la acea vreme, Loredana vorbea despre un bărbat de Arad: ”Există cineva care este mai special, dar nu pot să zic că suntem într-o relație serioasă. Momentan, încă tatonăm terenul. În momentul în care o să am un logodnic sau un soț, îl iau de mână și îl aduc aici, în emisiune. Nu este însurat. Da, este bărbatul din Arad, dar nu este însurat. Primesc flori de la mai mulți bărbați.”
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video