![](https://media.dcnews.ro/image/201808/w670/maria_constantin_03603300.jpg)
"Sunt într-o situație mult mai bună și chiar am avut prilejul de a avea o discuție civilizată cu bunicii copilului și ne-am înțeles, pentru că fiul meu și-a dorit să mai stea și peste programul de vizită, într-o lună ne-am distrat foarte bine. După ce l-am dus acasă, a zis că vrea să mai stea cu mine și l-am luat înapoi, m-a mai ajutat și mama mea. A fost prima noastră vacanță...
Nu l-am luat la spectacole după mine, dar l-am luat la Sulina și am mers toți trei la Sulina, eu cu el și mama mea, ne-am plimbat și ne-am distrat, m-am bucurat din plin din plin de această perioadă. Am încercat doar să fiu acolo unde își dorește el, chiar dacă programul meu a fost încărcat, pentru că din asta îmi câștig existența, eu m-am comportat normal, el a văzut cum este cu mami...
Cel mai frumos lucru este ca fiul tău să-ți spună de dimineață: mami, te iubesc! Îmi este foarte greu, dar abia aștept să ajung acolo și să dorm cu el. Eu cred că faptul că fiul meu își dorește foarte mult și au văzut socrii mei că trece printr-o perioadă dificilă și e bulversat...", a Maria Constantin, la Agenția Vip, de la Antena Stars
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video