În emisiunea „Adevăruri ascunse”, Mihai Voropchievici a venit cu „traseul” astrologic al săptămânii ce urmează, oferindu-le telespectatorilor o perspectivă captivantă asupra posibilelor evenimente și influențe astrale.
Pentru cei născuți sub semnul Berbecului (21 martie - 19 aprilie), Mihai Voropchievici a transmis un mesaj încurajator, sugerând că succesul va fi la ordinea zilei în toate demersurile lor. Nu numai că vor reuși, dar rezultatele vor fi deosebite și vor aduce o satisfacție profundă. Mai mult decât atât, o situație în care sunt implicați se va încheia într-un mod fericit, oferindu-le oportunitatea de a se bucura de recompensele meritului lor.
„Reușită în orice faci! Reușita va fi una excepțională. Deznodământ fericit într-o situație în care ești părtaș”, a zis numerologul Mihai Voropchievici.
Veștile sunt bune și pentru nativii din zodia Leu.
„Are roșu. 19, carte pozitivă. Leii au o forță activă, vor domina orice situație unde se află datorită dinamismului pe care îl au și al energiei bine canalizate. Sunt foarte combativi. Au forță de atracție fizică și magnetică, lucruri care îi conduc pe Lei la reușită. Va fi o săptămână nemaipomenită” , a zis numerologul Mihai Voropchievici.
Vedeți continuarea aici - https://www.dcnews.ro/horoscop-12-18-februarie-2024-voropchievici-saptamana-nemaipomenita-pentru-o-zodie_948444.html
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video