![Sursa foto: Facebook Cristina Cioran Sursa foto: Facebook Cristina Cioran](https://media.dcnews.ro/image/202405/w670/cristina-cioran-se-muta-cu-noul-iubit--in-alta-tara-tatal-emei-o-va-putea-vedea-online_29432700.jpg)
"Sunt bine! Sunt într-o nouă relație, dar nu o să intru în detalii deocamdată. Tot ce pot să spun este că o să ne mutăm o perioadă din România. Nu vreau să dezvălui nici când și nici unde. Tatăl Emei o va putea vedea online. Dacă își dorește să reintre în viața ei, va face tot ce e posibil să se întâmple asta! Adică, sper, cel puțin, că va intra într-un program de dezintoxicare, să își revină pentru că este păcat să nu își refacă relația cu Ema.
Îmi pare rău că s-a întâmplat așa pentru Ema, pentru că de când s-a născut, noi, ca părinți, am luat o decizie - să fim noi doi pentru ea. De aceea am stat foarte mult timp noi doi cu ea. Pentru ea, ruptura este grea, pentru că un copil își iubește ambii părinți, așa cum este și normal, și suferința ei, că a văzut niște scandaluri și niște gesturi urâte, e la fel de mare, pentru că acum nu își mai vede părinții împreună și nu numai, că nu îl mai vede deloc pe tatăl ei. Este foarte dificil și pentru ea. Dacă își dorește, el o poate vedea online", a spus Cristina Cioran pentru ciao.ro.
"A încercat să îmi transmită niște mesaje, cu copilul de față"
"El trece prin niște faze. Dacă a fost prin faza aceea care m-a determinat să îmi iau ordin de restricție, ulterior a fost într-o fază de negare a situației, după care a trecut într-o fază de distracție, libertate, ce-o fi crezut el, și acum este într-o fază de căutător de iertare. A încercat și încearcă să regleze ceva între noi. Deși nu are voie să mă contacteze, o face.
O poate contacta în schimb pe Ema, adică poate vorbi online cu ea doar că, ultima oară când au vorbit, a încercat să îmi transmită mie niște mesaje, cu copilul de față, și asta nu a fost în regulă. De aceea, voi vedea cum o să fac următoarea dată când va vrea să vorbească cu ea", a spus vedeta.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video