![Brigitte Sfăt Brigitte Sfăt](https://media.dcnews.ro/image/201811/w670/brigitte-nastase-sfat_58909500.jpg)
„Cea mai proastă experiență pe care am putut să o am a fost astăzi, în drum spre salonul T....., unde încerc de cinci zile să îmi fac o întreținere la gene.... Luni, la ora 18:00, am fost programată la genuțe, dar se pare că era o recepționeră nouă, care a uitat să mă scrie pe programator, atunci când am sunat și mi-a stabilit ora de întreținere. Ok, am zis să nu mă enervez, deși am condus 50 de minute din Pipera până la acest salon și am renunțat și la o programare la medic că na, frumusețea înainte de toate.
Astăzi, ora 18:00, ora la care am fost reprogramată, ce credeți? Nu am putut intra pe strada salonului, deoarece un domn cu un limbaj deocheat a spus că anunță poliția dacă nu îi arăt buletinul că locuiesc acolo. Sunând la salon, să anunț că voi întârzia, ce credeți? Sosește soțul T... (proprietara salonului), care după ce dă mână cu respectivul riveran' îmi spune: „Hai mă, dă cu spatele, ce atâta vorbă?", a povestit Brigitte.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
Citește articolele cu aceleași etichete:
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video