![Sursa foto: Instagram Anamaria Prodan Sursa foto: Instagram Anamaria Prodan](https://media.dcnews.ro/image/202404/w670/anamaria-prodan--dupa-ce-corina-caciuc-l-a-facut-tata-pe-reghe-pentru-a-doua-oara-nu-ne-intereseaza-cati-copii-face--sa-nu-ii-paraseasca-si-pe-acestia_08267900.jpg)
Anamaria Prodan șochează cu fiecare apariție. Momentan, aceasta se ocupă de organizarea Galei de Box, programată să aibă loc în Craiova pe 17 mai. Impresara subliniază clar că succesul acestui parteneriat pe care l-a inițiat alături de partenerul său, Ronald Gavril, se datorează și poveștii de iubire pe care o trăiesc cei doi. În plus, recunoaște că forma fizică pe care o are la 51 de ani se datorează partenerului ei, mult mai tânăr, de doar 37 de ani.
Pe lângă acest eveniment care a pus România pe jar și ale cărui ecourile au ajuns până în America, țara adoptivă a lui Ronald Gavril, cei doi plănuiesc să deschisă, minți, inimi și dorințe pentru ca boxul să devină la fel de iubit în România ca și fotbalul sau tenisul, de exemplu.
Invitată în emisiunea „Monden Alert”, de la Metropola TV, Anamaria Prodan le-a povestit Andreei Frățilă, lui Florin Burescu și Ilenei Voicu Ghinea despre gala de box, dar și despre iubirea pe care o trăiește alături de Ronald Gavril.
„Am un om minunat alături de mine care mă învață secundă de secundă cum să fac ca să ajung numărul 1 în box. Trebuie să-i mulțumesc iubitului meu, acesta este avantajul să ai un iubit mai tânăr. În plus, povestea noastră de iubire înseamnă în primul rând respect și să știi că nu poate rezista vreo poveste de dragoste fără încredere și respect. Dacă nu ai respect, nu există dragoste. Nu există să ne batem, să ne înjurăm și să spunem că ne iubim, nu există. Nu există iubire cu scandal și țipete. Respectul înseamnă că cei doi parteneri se susțin, se înțeleg, se ajută, comunică. A, că-n orice relație, doar suntem oameni, mai intervin discuții, este altceva, se întâmplă, dar asta nu înseamnă că trebuie să se anuleze respectul.”, a declarat Anamaria Prodan, în direct, la Monden Alert, emisiune difuzată de Metropola TV.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
- Știrea zilei e despre Carmen Brumă. Nimeni din presă n-a scris despre asta!
- Noi informații despre problemele navei spațiale Starliner. Ce au descoperit inginerii
- Diferența dintre Ambulanță și SMURD. Când și unde intervine fiecare. Raed Arafat, explicații din sistem/ VIDEO
- BANCUL ZILEI: Între vecini, la Vaslui
- Motivul crimei de la Brăila. Ipotezele luate în calcul de anchetatori
- Ciolacu, replică pentru Geoană: E de noaptea minții! / video
- Victorie de etapă pentru investitorul Alin Bucur. Plaja Caelia a primit „undă verde“ de la Tribunalul Constanța
- „Cazul Lasconi” se repetă în familia lui Elon Musk. Miliardarul se laudă că a dezmoștenit-o pe fiica lui trans și a declarat-o moartă. Aceasta a ripostat în presă
- Reacția unui profesor după ce un coleg a venit în fustă: Să încercăm să înțelegem de ce e supărată lumea pentru cum se îmbracă Nae la facultate
- Continuă coaliția PSD - PNL după alegeri? Alina Gorghiu: Sper să nu se supere nimeni că îndrăznesc să am această opinie / video